INFORMAȚII – privind înscrierea în învățământul primar în anul școlar 2020-2021

GRĂDINIȚA CU PROGRAM PRELUNGIT NR. 10
Nr. de clase pregatitoare: 1 clasă (28 locuri)
STR. MĂRĂŞEŞTI NR. 34 , TELEFON: 0233/226523

CIRCUMSCRIPȚIA ȘCOLARĂ: 

Nr.crt. Denumirea străzii Unitatea de învăţământ 
1 1 MAI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
2 ALIANTEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
3 AUREL BĂIESU Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
4 BANATULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
5 BLANDUZIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
6 CÂRLOVA Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
7 CERNEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
8 CIOCÂRLIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
9 CIRITEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
10 COLINEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
11 CRACAU Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
12 DORNEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
13 DUNĂRII Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
14 ELIBERĂRII Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
15 FERMELOR Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
16 GARA VECHE Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
17 IZVOARE Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
18 JIULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
19 LOTROLUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
20 MARAMUREŞ Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
21 MĂRĂŞEŞTI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
22 MĂRĂŞTI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
23 MILCOV Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
24 MOLDOVEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
25 MUNTENIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
26 MUREŞ Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
27 OLTENIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
28 OLTULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
29 PESCARUS Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
30 PRIETENIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
31 PUTNEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
32 RÂMNIC Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
33 RAZBOIENI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
34 SIRET Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
35 SOLIDARITATII Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
36 SUCEVEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
37 ŞOIMULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
38 TÂRNAVELOR Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
39 TERASEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
40 TIPOGRAFULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
41 TRANSILVANIEI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
42 TROTUS Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
43 VÂNĂTORULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
44 VULTURULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
45 ZEFIRULUI Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
46 Erou Apetrei Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
47 Erou Ceauşu Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
48 Erou Corfu Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
49 Griviţei Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
50 I.I.de la Brad Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
51 Potocina Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
52 Mălinului Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
53 Vlad Ţepeş Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
54 Tudor Vladimirescu Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
55 Plantelor Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
56 Băncii Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
57 Dumbravei Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
58 Nordului Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
59 Gheorghe  Doja Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
60 Mioriţei Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
61 Strămutaţi Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
62 Dimitrie Bolintineanu Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
63 Albinelor Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
64 Horia Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
65 Ion Păun Pincio Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
66 Spicului Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
67 Ioan Slavici Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”
68 Ecaterina Varga Liceul Tehnologic „Dimitrie Leonida”